Centrum Rehabilitacji Leczniczej NovuMedical w Łężeczkach

Centrum Rehabilitacji NovuMedicalCentrum Rehabilitacji NovuMedical mieści się przy Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowym "Hotel Łężeczki" Obiekcie zbudowanym z myślą o sportowcach olimpijskich stąd tak liczne możliwości sportowe i zabiegowe ośrodka. Centrum Rehabilitacji NovuMedical poziomem swych usług oraz bogactwem oferty leczniczej potrafi zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Położone jest wśród lasów i jezior Sierakowskiego Parku Krajobrazowego w północno-zachodniej Wielkopolsce. Na unikatowym obszarze polodowcowym z jeziorami rynnowymi, wzgórzami morenowymi i leśnymi jarami. Lasy sosnowe i mieszane z przeważającą buczyną, pięknie przebarwiającą się jesienią stanowią sprzyjające warunki do rekreacji. W pobliżu Ośrodka z punktu widokowego roztacza się panorama na okolicę z Jeziorem Chrzypskim o powierzchni 322 ha. 

Charakterystyczna dla tego miejsca przyroda, piękne widoki i bezpośrednie obcowanie z naturą sprzyjają rekonwalescencji i wprawiają w dobry nastrój niezależnie od pory roku. Wysokiej jakości sprzęt i specjalnie przeszkolona kadra rehabilitantów zadba o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie, a także umilimy Państwa pobyt ciekawymi atrakcjami.

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ


W Centrum Rehabilitacji NovuMedical do dyspozycji kuracjuszy są:

 gabinety zabiegowe     sprzęt rehabilitacyjny     sala do kinezyterapii     sale gimnastyczne

 basen                                  jacuzzi                                   sauna fińska                      łaźnia parowa 

 siłownia                             boiska sportowe               sprzęt sportowy               sale wykładowe       

POLECAMY

ZABIEGI MEDYCZNE
REFERENCJE
NOVUMEDICAL
CERTYFIKATY
PRACA
KONTAKT

WYROBY MEDYCZNE

MATA REHABILITACYJNA
APLIKATOR NA BARK
APLIKATOR NA ŁOKIEĆ
APLIKATOR NA KRĘGOSŁUP
APLIKATOR LĘDŹWIOWY
APLIKATOR NA KOLANO
APLIKATOR NA KOSTKĘ

Większość działań dotyczących zdrowia Polaków ma charakter doraźny, a co za tym idzie ich efekt jest krótkotrwały. Nasz Program Medyczny kompleksowo i holistycznie wpływa na zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych pacjentów.
Jako jedyni w Polsce łączymy diagnostykę, leczenie uzdrowiskowe, rehabilitację domową i edukację.

ZOBACZ WIĘCEJ
2014-17 NOVUMEDICAL / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij