Centrum Rehabilitacji NovuMedical

Centrum Rehabilitacji NovuMedical poziomem swych usług oraz bogactwem oferty leczniczej potrafi zadowolić najbardziej wymagających klientów. Nasze Centrum Rehabilitacji mieści się przy Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowym "Hotel Łężeczki" Obiekt zbudowany był z myślą o sportowcach olimpijskich stąd tak liczne możliwości sportowe ośrodka. 

Nasze Centrum Rehabilitacji Novumedical położone jest wśród lasów i jezior Sierakowskiego Parku Krajobrazowego w północno-zachodniej Wielkopolsce. Na unikatowym obszarze polodowcowym z jeziorami rynnowymi, wzgórzami morenowymi i leśnymi jarami. Północną jego część przecina rzeka Warta. Lasy sosnowe i mieszane z przeważającą buczyną, pięknie przebarwiającą się jesienią stanowią sprzyjające warunki do rekreacji. W pobliżu Ośrodka z punktu widokowego roztacza się panorama na okolicę z Jeziorem Chrzypskim o powierzchni 322 ha. W pobliskim Chrzypsku Wielkim odbywają się słynne imprezy regionalne, latem Dni Wędzonej Sielawy, a w maju Międzynarodowe Targi Tulipanów. Są to unikatowe wydarzenia plenerowe dla mieszkańców i wielu turystów, w tym także dla naszych gości.

Do dyspozycji kuracjuszy są liczne gabinety zabiegowe, sprzęt rehabilitacyjny, sale do fizjoterapii, sala gimnastyczna, sale wykładowe, basen, jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa, siłownia oraz gabinet lekarski. 

Charakterystyczna dla tego miejsca przyroda , piękne widoki i bezpośrednie obcowanie z naturą sprzyjają rekonwalescencji i wprawiają w dobry nastrój niezależnie od pory roku. Specjalnie przeszkolona kadra zadba o Państwa dobre samopoczucie i uatrakcyjni pobyt ciekawymi atrakcjami.

POLECAMY

ZABIEGI MEDYCZNE
REFERENCJE
NOVUMEDICAL
CERTYFIKATY
PRACA
KONTAKT

WYROBY MEDYCZNE

MATA REHABILITACYJNA
APLIKATOR NA BARK
APLIKATOR NA ŁOKIEĆ
APLIKATOR NA KRĘGOSŁUP
APLIKATOR LĘDŹWIOWY
APLIKATOR NA KOLANO
APLIKATOR NA KOSTKĘ

Większość działań dotyczących zdrowia Polaków ma charakter doraźny, a co za tym idzie ich efekt jest krótkotrwały. Nasz Program Medyczny kompleksowo i holistycznie wpływa na zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych pacjentów.
Jako jedyni w Polsce łączymy diagnostykę, leczenie uzdrowiskowe, rehabilitację domową i edukację.

ZOBACZ WIĘCEJ
2014-17 NOVUMEDICAL / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij