13.04.2017

Certyfikat Najwyższa Jakość w Medycynie

Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości w Poznaniu prowadzi Program Najwyższa Jakość pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, w którym nagradzane są firmy, dla których zarządzanie przez jakość - TQM (Total Quality Management) stało się wyznacznikiem jakości produktów i usług. 

Certyfikat Najwyższa Jakość w Medycynie przyznawany jest firmom, organizacjom publicznym, samorządom oraz osobom prywatnym, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do podnoszenia jakości życia ludzi oraz gwarantują profesjonalizm i wysoki standard kompleksowych usług medycznych oparty na doświadczonym zespole specjalistów, najnowszych technologiach i profesjonalizmie w leczeniu pacjentów. Certyfikat przyznawany jest w cyklu rocznym, nieprzerwanie od 2005 roku.

Marka NovuMedical w kwietniu 2017 roku otrzymała prestiżowy certyfikat Najwyższej Jakości w Medycynie, co jest dla nas szczególnym wyróżnieniem i utwierdza nas w dążeniu do zachowania najwyższej jakości naszych usług. Otrzymaliśmy go za najwyższą jakość kompleksowej oferty Programu Medycznego oraz wiodącą pozycję rynkową w branży.

POLECAMY

ZABIEGI MEDYCZNE
REFERENCJE
NOVUMEDICAL
CERTYFIKATY
PRACA
KONTAKT

WYROBY MEDYCZNE

MATA REHABILITACYJNA
APLIKATOR NA BARK
APLIKATOR NA ŁOKIEĆ
APLIKATOR NA KRĘGOSŁUP
APLIKATOR LĘDŹWIOWY
APLIKATOR NA KOLANO
APLIKATOR NA KOSTKĘ

Większość działań dotyczących zdrowia Polaków ma charakter doraźny, a co za tym idzie ich efekt jest krótkotrwały. Nasz Program Medyczny kompleksowo i holistycznie wpływa na zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych pacjentów.
Jako jedyni w Polsce łączymy diagnostykę, leczenie uzdrowiskowe, rehabilitację domową i edukację.

ZOBACZ WIĘCEJ
2014-17 NOVUMEDICAL / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij