Magnetoterapia

Magnetoterapia jest formą fizjoterapii, która wykorzystuje pulsujące pole magnetyczne do wytworzenia energii elektromagnetycznej. Przenika ona przez wszystkie struktury ustroju, uruchamiając procesy fizjologiczne, zwłaszcza w obrębie błon biologicznych. Magnetoterapia regeneruje komórki uszkodzone przez poprawę kinetyki enzymów i repolaryzacje przez błony komórkowe. Wpływa na procesy neuronalne sumując potencjały miniaturowe, ale również na elektroosmotyczne procesy fizjologiczne.

Wskazania: migreny, choroby serca i naczyniowe, kontuzje, zwichnięcia, złamania i urazy mięśni,zwyrodnienia, stany zapalne, osteoporoza, szybsze gojenie ran, bóle naczyniowe głowy, choroby centralnego i obwodowego układu nerwowego, stany psychosomatyczne, choroby górnych i dolnych dróg oddechowych, zapalenie gruczołu krokowego, bezsenność, zmęczenie.

POLECAMY

ZABIEGI MEDYCZNE
REFERENCJE
NOVUMEDICAL
CERTYFIKATY
PRACA
KONTAKT

WYROBY MEDYCZNE

MATA REHABILITACYJNA
APLIKATOR NA BARK
APLIKATOR NA ŁOKIEĆ
APLIKATOR NA KRĘGOSŁUP
APLIKATOR LĘDŹWIOWY
APLIKATOR NA KOLANO
APLIKATOR NA KOSTKĘ

Większość działań dotyczących zdrowia Polaków ma charakter doraźny, a co za tym idzie ich efekt jest krótkotrwały. Nasz Program Medyczny kompleksowo i holistycznie wpływa na zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych pacjentów.
Jako jedyni w Polsce łączymy diagnostykę, leczenie uzdrowiskowe, rehabilitację domową i edukację.

ZOBACZ WIĘCEJ
2014-17 NOVUMEDICAL / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij