Mata Rehabilitacyjna MagneSilver

Mata Rehabilitacyjna BioVerba MagneSilverMata Rehabilitacyjna MagneSilver - wyrób medyczny zarejestrowany pod pełną nazwą rejestrową "Materac Rehabilitacyjny Wełniany Typ II Magnetyczny" -  Jest to wysokiej klasy wyrób medyczny z polem magnetycznym. Jest efektem wieloletniego doświadczenia i pracy ekspertów, którzy poprzez swoją fachową wiedzę stworzyli nowoczesny produkt. Mata Rehabilitacyjna MagneSilver łączy zdrowotną siłę pola magnetycznego z nanotechnologią wykorzystującą jony srebra, materiały naturalne jak wełna oraz nowoczesne materiały z wszytą nicią ze srebra.

W Macie Rehabilitacyjnej MagneSilver wykorzystywane są najlepszej jakośći magnesy neodymowe, namagnesowane cyrkularnym, stałym polem magnetycznym. Zastosowana technologia umożliwia bezpieczne przenikanie pola magnetycznego bezpośrednio do komórek ciała.

Mata Rehabilitacyjna, dzięki swoim znakomitym właściwościom zdrowotnym, zyskała uznanie wielu specjalistów z dziedzin rehabilitacji, fizjoterapii, naturoterapii. Wykonywana jest z zachowaniem najwyższych standardów dotyczących produkcji wyrobów medycznych i z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Produkt ten został wyróżniony wieloma nagrodami i certyfikatami. 


 Terapia polem magnetycznym - Dzięki wszytym trzynastu magnesom neodymowych o indukcji magnetycznej na powierzchni magnesu wynoszącej 2200 gaus każdy, w trakcie wypoczynku lub snu na macie rehabilitacyjnej MagneSilver całe ciało regeneruje się znacznie szybciej, krew zaczyna przepływać łatwiej przez wszystkie komórki, dzięki temu następuje wzrost zasadowości, a tym samym rozpoczyna się proces leczenia wszelkich dolegliwości bólowych i zapalnych. Terapia stałym polem magnetycznym daje dobre wyniki w leczeniu licznych schorzeń układu kostnego, mięśniowego oraz krążenia, jak i nawet wspomaga leczenie stanów depresyjnych. Pole magnetyczne przenika przez ciało, uruchamiając procesy fizjologiczne, zwłaszcza w obrębie błon biologicznych. Regeneruje komórki uszkodzone poprzez poprawę kinetyki enzymów i repolaryzacje w błonie komórkowej. Znacznie wpływa na łagodzenie bólu, zmniejsza obrzęk, podnosi witalność organizmu, przywraca równowagę energetyczną, przyspiesza gojenie się ran. Mata rehabilitacyjna MagneSilver ze stałym polem magnetycznym może być bezpiecznie stosowana długofalowo, zarówno w rehabilitacji, jak i profilaktyce. Stosowana jest również u sportowców w celu poprawy osiągów i szybszej regeneracji po treningowej. 

 Funkcja Sanitized ® Silver - Do produkcji maty rehabilitacyjnej MagneSilver wykorzystywana jest nanotechnologia, poprzez zintegrowanie jonów srebra z włóknami materiału na poziomie nanometrycznym, czyli poziomie atomów i cząsteczek. Dodatkowo na w materiale wykorzystanym do produkcji maty została wpleciona, widoczna gołym okiem, nic ze srebra. Związki srebra są toksyczne dla bakterii, wirusów, glonów i grzybów. Reaktywne jony srebra dezorganizują komórkę bakteryjną oraz blokują jej replikację. Srebro jest naturalnym środkiem bakteriobójczym, dzięki czemu zapobiega powstawaniu przykrego zapachu i obniża ryzyko infekcji bakteryjnej i grzybiczej. Działa bakteriostatycznie na bakterie gram-dodatnich i gram-ujemnych, również na MRSA. Srebro jest nieszkodliwe dla ludzkiej skóry. 

 Naturalne materiały - Dzięki użytej naturalnej wełnie, do wykonania nakładki ochronnej na matę, uzyskaliśmy nie tylko atrakcyjny wizualnie efekt, ale także dodatkowe właściwości lecznicze, takie jak: wspomaganie termoregulacji, przeciwdziałanie odleżynom, nie dopuszczanie do powstania odparzeń, zapobieganie niekorzystnemu oddziaływaniu elektrostatycznemu, co wyraźnie zmniejsza napięcie mięśni, pobudza zakończenia nerwowe, poprawiając tym samym krążenie i zmniejszając ból. 

 Nowoczesny design - Oprócz szeregu właściwości leczniczych zadbaliśmy również o atrakcyjny wygląd produktu. Warstwa wierzchnia maty rehabilitacyjnej MagneSilver została wykonana z nowatorskiego materiału, w modnych kolorach. Wzór ozdobny w podłużne fale wykonywany jest za pomocą ultradźwięków, dzięki temu powstają przeszycia do których nie używa się nici. Do podkreślenia innych elementów produktu zostały wykorzystane nici o kontrastowych kolorach, podkreślając w ten sposób ekskluzywność wyrobu. 

 Walory użytkowe - Dzięki odpowiedniej konstrukcji maty z łatwością można oddzielić poszczególne jej części, dzięki temu zyskaliśmy bardzo łatwy w utrzymaniu higieny produkt. Z łatwością można czyścić i konserwować poszczególne części wyrobu. 

 

Nagrody i wyróżnienia:  

Najwyższa Jakość w Medycynie         Polish Product        Certyfikat Green Friendly


Wyrób spełnia wymagania ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2010, Nr 107, poz. 679 z późn. zm.) oraz wymagania Dyrektywy 93/42/EWG.

Nazwa "Mata Rehabilitacyjna MagneSilver" jest nazwą handlową. Wyrób jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych pod nazwą "Materac Rehabilitacyjny Wełniany Typ II Magnetyczny".

Wyrób produkowany jest w Polsce.

Producent:
Torpol sp. z o.o. ul. Wały Piastowskie 1, 80-855 Gdańsk
 
POLECAMY

ZABIEGI MEDYCZNE
REFERENCJE
NOVUMEDICAL
CERTYFIKATY
PRACA
KONTAKT

WYROBY MEDYCZNE

MATA REHABILITACYJNA
APLIKATOR NA BARK
APLIKATOR NA ŁOKIEĆ
APLIKATOR NA KRĘGOSŁUP
APLIKATOR LĘDŹWIOWY
APLIKATOR NA KOLANO
APLIKATOR NA KOSTKĘ

Większość działań dotyczących zdrowia Polaków ma charakter doraźny, a co za tym idzie ich efekt jest krótkotrwały. Nasz Program Medyczny kompleksowo i holistycznie wpływa na zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych pacjentów.
Jako jedyni w Polsce łączymy diagnostykę, leczenie uzdrowiskowe, rehabilitację domową i edukację.

ZOBACZ WIĘCEJ
2014-17 NOVUMEDICAL / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij