NOVUMEDICAL


NovuMedicalNaszym celem jest tworzenie marki funkcjonującej w obszarach promujących zdrowie i dobrą kondycję fizyczną, która pójdzie o krok dalej, poprzez kompleksowe i holistyczne podejście do zdrowia.

Realizujemy nowy, rewolucyjny Program Medyczny. Kompleksowo zajmujemy się zdrowiem Polaków łącząc diagnostykę, profilaktykę, leczenie, rehabilitację i edukację. Wykorzystując zarówno znane, sprawdzone oraz najnowsze metody leczenia zachowawczego i rehabilitacji. Jako jedyni w Polsce łączymy, poprzez nasz Program Medyczny, wypoczynek uzdrowiskowy, terapię domową i edukację.

Motto naszego programu to: „radość z życia – pełnia zdrowia”

 

 

POLECAMY

ZABIEGI MEDYCZNE
REFERENCJE
NOVUMEDICAL
CERTYFIKATY
PRACA
KONTAKT

WYROBY MEDYCZNE

MATA REHABILITACYJNA
APLIKATOR NA BARK
APLIKATOR NA ŁOKIEĆ
APLIKATOR NA KRĘGOSŁUP
APLIKATOR LĘDŹWIOWY
APLIKATOR NA KOLANO
APLIKATOR NA KOSTKĘ

Większość działań dotyczących zdrowia Polaków ma charakter doraźny, a co za tym idzie ich efekt jest krótkotrwały. Nasz Program Medyczny kompleksowo i holistycznie wpływa na zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych pacjentów.
Jako jedyni w Polsce łączymy diagnostykę, leczenie uzdrowiskowe, rehabilitację domową i edukację.

ZOBACZ WIĘCEJ
2014-17 NOVUMEDICAL / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij