Prądy inteferencyjne IF/AMF

Polegają na równomiernym aplikowaniu prądu z dwóch niezależnych obwodów, które nieznacznie różnią się częstotliwością; w zależności od wybranych parametrów można uzyskać efekt przeciwbólowy, zwiększający przekrwienie i odżywienie tkanek lub rozluźniający. Głównym działaniem prądów interferencyjnych jest terapia przeciwbólowa, a ponadto pobudzają mięśnie szkieletowe do skurczu, rozszerzają naczynia krwionośne i w związku z tym usprawniają krążenie obwodowe.

Wskazania: nietrzymanie moczu, urazy kończyn, skręcenia, zwichnięcia, źle gojące się owrzodzenia, zaburzenia krążenia krwi, reumatyzm tkanek miękkich, zmiany zwyrodnieniowe.

POLECAMY

ZABIEGI MEDYCZNE
REFERENCJE
NOVUMEDICAL
CERTYFIKATY
PRACA
KONTAKT

WYROBY MEDYCZNE

MATA REHABILITACYJNA
APLIKATOR NA BARK
APLIKATOR NA ŁOKIEĆ
APLIKATOR NA KRĘGOSŁUP
APLIKATOR LĘDŹWIOWY
APLIKATOR NA KOLANO
APLIKATOR NA KOSTKĘ

Większość działań dotyczących zdrowia Polaków ma charakter doraźny, a co za tym idzie ich efekt jest krótkotrwały. Nasz Program Medyczny kompleksowo i holistycznie wpływa na zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych pacjentów.
Jako jedyni w Polsce łączymy diagnostykę, leczenie uzdrowiskowe, rehabilitację domową i edukację.

ZOBACZ WIĘCEJ
2014-17 NOVUMEDICAL / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij