PROGRAM MEDYCZNY

program medyczny novumedicalProgram Medyczny NovuMedical powstał, ponieważ na przestrzeni lat, zauważyliśmy, że większość działań dotyczących naszego zdrowia ma charakter doraźny, a co za tym idzie ich efekt jest krótkotrwały.
 
Według badania CBOS nr 138/2016 Polacy wskazują, że zdrowie jest dla nas bardzo ważne. „Na zachowanie dobrego zdrowia jako jedną z najważniejszych wartości codziennego życia wskazuje niemal trzy piąte badanych (57%). Wyżej cenione jest jedynie szczęście rodzinne.” 
 
Długo myśleliśmy nad tym, co zrobić, aby efektywniej pomagać ludziom. Naszą ofertą stał się program medyczny, który całościowo wpływa na stan zdrowia oraz kondycji fizycznej naszych pacjentów. Jako jedyni w Polsce łączymy diagnostykę lekarską i fizjoterapeutyczną, rehabilitację leczniczą, rehabilitację domową i edukację.

Wspieramy dążenia Polaków do zdrowia na różnych płaszczyznach. Dzięki temu bardzo dobrze poznaliśmy największe problemy w tej kwestii. Poczynając od trudnego dostępu do specjalistów, długiego oczekiwania, nie tylko na poważne zabiegi, ale również na podstawowe badania, aż po lobby koncernów farmaceutycznych. Rozwiązaniem jest nie tylko prawidłowa diagnoza i podjęcie leczenia ale również zmiana nawyków i świadomość Pacjenta, te wartości staramy się realizować poprzez nasz program medyczny. 

Poznaj, jedyny w swoim rodzaju Program Medyczny który ułatwia Ci dostęp do specjalistów, gwarantuje zabiegi medyczne na najwyższym, światowym poziomie, edukuje i pozwala korzystać z najwyższej klasy produktu medycznego dla profilaktyki i rehabilitacji w zaciszu domowym.  
 

program medyczny novumedicalProgram Medyczny zapewnia m.in.:

Badania wstępne,

Indywidualne konsultacje lekarskie oraz fizjoterapeutyczne,

Pobyt rehabilitacyjny w Centrum Rehabilitacji Leczniczej NovuMedical w Łężeczkach,

Szereg zabiegów profilaktyczno-rehabilitacyjnych

Warsztaty i zajęcia edukacyjne dotyczące profilaktyki zdrowia,

Materiały edukacyjne

Telefoniczne, indywidualne konsultacje z lekarzem przez okres 36 miesięcy w ramach infolinii medycznej,

Matę Rehabilitacyjną MagneSilver – wyrób medyczny zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, pod nazwą: „Materac Rehabilitacyjny Wełniany Typ II Magnetyczny”.


Sprawdź jakie są najczęstsze wątpliwości oraz opinie Pacjentów programu medycznego NovuMedical:


Poznaj opinie osób które już korzystają z naszego Programu Medycznego:

Pani Janina, Wałbrzych

Od kiedy wróciłam z ośrodka to codziennie leżę na macie po 0,5 h i od tamtego czasu nie miałam potrzeby brać leków antydepresyjnych, a kiedyś zdarzało mi się brać nawet po 3 tabletki dziennie, teraz ani jednej. Sama jestem zdziwiona, ale bardzo szczęśliwa.

Pan Tadeusz, Wrocław

W samym ośrodku było bardzo fajnie, po zabiegach czułem się lepiej, teraz staram się systematycznie korzystać z maty i czuję że mi to pomaga. Szczególnie jak się kładę zmęczony to później czuję się dużo lepiej.

Pani Ewa, Sokołów Podlaski

Od kiedy przystąpiliśmy z mężem do programu jest w ogóle inaczej. Człowiek czuje się lepiej, lżej, kręgosłup mniej boli. Zaczęliśmy z mężem ćwiczyć tak jak nam pokazali w ośrodku i codziennie leżymy na macie. Bardzo dobrze się czuję. Odpoczęliśmy, nie żałujemy.

 

POLECAMY

ZABIEGI MEDYCZNE
REFERENCJE
NOVUMEDICAL
CERTYFIKATY
PRACA
KONTAKT

WYROBY MEDYCZNE

MATA REHABILITACYJNA
APLIKATOR NA BARK
APLIKATOR NA ŁOKIEĆ
APLIKATOR NA KRĘGOSŁUP
APLIKATOR LĘDŹWIOWY
APLIKATOR NA KOLANO
APLIKATOR NA KOSTKĘ

Większość działań dotyczących zdrowia Polaków ma charakter doraźny, a co za tym idzie ich efekt jest krótkotrwały. Nasz Program Medyczny kompleksowo i holistycznie wpływa na zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych pacjentów.
Jako jedyni w Polsce łączymy diagnostykę, leczenie uzdrowiskowe, rehabilitację domową i edukację.

ZOBACZ WIĘCEJ
2014-17 NOVUMEDICAL / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij