Terapia Radiofalowa

Terapia Radiofalowa Ukierunkowana (TR Therapy) - urządzenie do hipertermii tkankowej. Pozwala przenieść fale o częstotliwości radiowej przez tkanki powodując ich przegrzanie. Terapia ta przynosi natychmiastową ulgę w bólu, rozluźnienie mięśniowe oraz przyspieszenie regeneracji tkanek. Zabieg sprawdza się również w przypadku urazów i związanych z nimi obrzęków. Terapia Radiofalowa Ukierunkowana to jedyne takie urządzenie, którego działanie ściśle łączy się z umiejętnościami manualnymi rehabilitanta, zapewniając lepsze i szybsze rezultaty terapeutyczne.

Wskazania: miejscowe przykurcze mięśniowe, punkty spustowe, schorzenia mięśni oraz ścięgien, dolegliwości ze strony kręgosłupa, zarówno szyjnego, jak i piersiowego oraz lędźwiowo-krzyżowego, urazy oraz związane z nimi obrzęki.

POLECAMY

ZABIEGI MEDYCZNE
REFERENCJE
NOVUMEDICAL
CERTYFIKATY
PRACA
KONTAKT

WYROBY MEDYCZNE

MATA REHABILITACYJNA
APLIKATOR NA BARK
APLIKATOR NA ŁOKIEĆ
APLIKATOR NA KRĘGOSŁUP
APLIKATOR LĘDŹWIOWY
APLIKATOR NA KOLANO
APLIKATOR NA KOSTKĘ

Większość działań dotyczących zdrowia Polaków ma charakter doraźny, a co za tym idzie ich efekt jest krótkotrwały. Nasz Program Medyczny kompleksowo i holistycznie wpływa na zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych pacjentów.
Jako jedyni w Polsce łączymy diagnostykę, leczenie uzdrowiskowe, rehabilitację domową i edukację.

ZOBACZ WIĘCEJ
2014-17 NOVUMEDICAL / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij