18.04.2017

Wyróżnienie Najwyższej Jakości Konsumenckiej

Złote Logo Najwyższej Jakości Konsumenckiej to wyróżnienie jakościowe Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości. Wprowadzone zostało przez kapitułę programu po wnikliwej analizie rynku i potrzeb konsumentów na linii producent – odbiorca. Przewodniczącym kapituły Projektu Najwyższa Jakość jest prof. dr hab. Wiktor Gabrusewicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Najwyższa Jakość Konsumencka przyznawana jest firmom, których usługi i produkty nie tylko spełniają wszystkie wymagane normy, ale są świadomie nakierowane na dobro i zaspokojenie potrzeb konsumentów. Polscy Konsumenci nie chcą już kupować produktów i usług złej jakości, za małe pieniądze, chcą produktów co najmniej dobrych za możliwie przystępną cenę. 

NovuMedical otrzymało to wyjątkowe wyróżnienie za nasz innowacyjny Program Medyczny, który jest kwintesencją produktu nakierowanego na najwyższą jakość i dobro naszych Pacjentów.

POLECAMY

ZABIEGI MEDYCZNE
REFERENCJE
NOVUMEDICAL
CERTYFIKATY
PRACA
KONTAKT

WYROBY MEDYCZNE

MATA REHABILITACYJNA
APLIKATOR NA BARK
APLIKATOR NA ŁOKIEĆ
APLIKATOR NA KRĘGOSŁUP
APLIKATOR LĘDŹWIOWY
APLIKATOR NA KOLANO
APLIKATOR NA KOSTKĘ

Większość działań dotyczących zdrowia Polaków ma charakter doraźny, a co za tym idzie ich efekt jest krótkotrwały. Nasz Program Medyczny kompleksowo i holistycznie wpływa na zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych pacjentów.
Jako jedyni w Polsce łączymy diagnostykę, leczenie uzdrowiskowe, rehabilitację domową i edukację.

ZOBACZ WIĘCEJ
2014-17 NOVUMEDICAL / Polityka Prywatności / Impressum

Ważne
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij